Відгуки

Додати відгук
Володимир Дмитрович
15.02.2024
Кардіолог
5
Приємно вражений відвідуванням медичного центру «Доктор Царук», зокрема консультацією кардіолога Гордійчук Любов Іванівна, налагоджена робота, приємній колектив на рецепції, і як завжди багато відвідувачів.
Рекомендую❤️
Анастасия Будаева
20.01.2024
Педіатр
5
Нам дуже подобається робота адміністраторів, все чітко! Коли я сама з двома дітками то щей позбавлять молодшу поки одягнемось. Спеціалісти то окрема любов, Шпит як заспокійливе для батьків, нічого лишнього не призначить, на питання після консультації відповість. Також хороша педіатр Кліщ, теж довіряю діток. А ще окуліст та лор дуже компетентні. Дякуємо що ви є!!!
Наталія Фультинська
20.01.2024
5
Хочу висловити безмежну подяку колективу медичного центру ʼʼДоктор Царукʼʼ та залишити щиру рекомендацію про даний центр!
Відвідую даний центр не вперше.
Завжди залишаюсь задоволеною, як якістю обслуговування та надання послуг так і професійністю, ефективністю лікування, людяністю, підтримкою даного колективу.
Привітний персонал, лікарі дійсно професіонали своєї справи, вони піклуються не лише в центрі під час консультації чи огляду, а й після обстеження. Мені завжди дзвонять, пишуть як самопочуття, чи все добре, дають поради, консультують якщо потрібно. Неймовірні люди дякую вам за Вашу працю та підтримку.
Дівчатка на рецепції завжди привітні, усміхнені, відповідальні, швидко реагують на різні ситуації та допомагають їх вирішити. Я сама не з Івано-Франківська бували різні випадки(то не виходить приїхати через погодні умови, то запізнююся) завжди ставляться з розумінням та стараються якось допомогти. При записі роблять все для того щоб мені було зручно по часу. Завжди нагадують про запис! Якщо щось не зрозуміло, то вони пояснять та допоможуть. Дякую!
Особлива подяка лікарю Царуку Володимиру Андрійовичу, який оперував мене 12.01.2024р. - операція ʼʼварикоз венʼʼ видалення вен на нозі. Щиро дякую Вам за Ваш професіоналізм, ефективність лікування, турботу та підтримку, за Ваш позитив та людяність. Від самого початку, від первинної консультації до післяопераційного супроводу Ви давали мені дійсно важливі поради та рекомендації, завжди хвилювались та запитували про мій стан. Ви надзвичайно розумний, відповідальний фахівець. Ви - лікар від Бога!!! Я вражена Вашим підходом до медицини, професійністю, вмінням працювати з людьми. Операція пройшла успішно, безболісно, комфортно а головне в позитивній та спокійній атмосфері. Я дуже задоволена, немає жодних шрамів, моя ніжка - як новенька.
Окрема любов❤️, окреме дякую хочу сказати медсестрам Іванці та Марʼянці. Найдобріші, найщиріші та мега позитивні дівчата. Не уявляю існування медичного центру ʼʼ Доктор Царукʼʼ без них🫶 Ви неймовірні люди. 😊
Памʼятаю як за пару днів до операції ви мене почали до неї готувати. Проінформували та проконсультували мене дуже добре, вся інформація була подана чітко та якісно, все пояснювали та розповідали до найменших дрібниць, що потрібно з собою взяти, як буде проходити операція, що мене чекає після операції, та на всі мої запитання дали відповідь😊 Ви асистували мене на операції, хвилювання зникло одразу, як тільки ви зайшли в операційну. 🙃Під час всього перебування в центрі ( обстеження, консультації, операція, перевʼязки) Ви приділяли мені багато часу та уваги. Підтримували, заспокоювали, давали щирі рекомендації. Справді від Вас відчувається доброта, щирість, привітність і не байдужість. Ви як промінчики сонечка🤗🌞 Дякую Вам ще раз!!!
З повагою
Ваша пацієнтка Лідія Фультинська
12.01.2024р.
Julia Hasko
18.01.2024
5
Користуюсь послугами клініки не один рік
Найбільше з донечкою нам 1,9р
Педіатри:Вікторія Кліщ і Марія Шпит наша любов:
професіоналізм,привітність,
підхід до дітей це окрема тема 👼🏻
Дітки їх дуже люблять а вони діток-це багато про що говорить!
Оглядають від і до,відповідають на всі питання,дають рекомендації,розвіюють страх і міфи:а це для мами дуже важливо і материнство проходить значно легше)Дякую окреме Кліщ Вікторії за підтримку в ГВ,якби не вона я б не змогла)А так в нас все вийшло)
Невролог:Пастух Владислав Богданович.
Моя окрема рекомендація)Молодий але дуже крутий,прогресивний,з сучасними поглядами як до діагностики так і до лікування)
Дуже щаслива що ми потрапили саме до цієї людини!
Травматолог:Іванчук Юрій
Офтальмолог:Грицак Жання
Дуже задоволені і звертатимемось при потребі ще не один раз!
Дякую!
Tania Tokarenko
18.01.2024
УЗД
5
Дуже задоволена обслуговуванням і ставлення персоналу, особливо лікар УЗД Лесюк Б.І. Дуже привітний , кваліфікований і компетентний лікар. Задоволена всім . Буду рекомендувати знайомим
Andrianna Andrianna
18.01.2024
Педіатр
5
Доброго Дня.
Хочу подякувати клініці Царук за нереально круте обслуговування, а особливо виділити педіатра Кліщ Вікторію.
Лікар від Бога , знайома з нею давно і від коли вона почала працювати в клініці - ми там постійні клієнти.
Остання ситуація була зв’язана з вірусною інфекцією , в лікарні сказали лягти прокапатись і якби я не звернулась до Вікторії ,так би і було , але дякувати їй , все обійшлось, ми повністю дотримувались її рекомендацій і швидко одужали.
Дуже чуйна , добра лікарка , яка при кожному прийомі знаходить підхід до моєї дитини, ніколи не заліковує , а тільки по факту,за що їй дуже дякую.
Побільше би таких лікарів!
Щиро дякую «Доктор Царук» за професійний медичний огляд!
Наталя Пітчук
18.01.2024
5
Зоряна Дзера
18.01.2024
Педіатр
5
Кожне лікування мого сина увінчувалось антибіотиками. Я думала, що це норма, поки не підписалась на блог, а відтак й на прийоми до лікарки Вікторії Олегівни Кліщ. Дуже відповідальний фахівець, немає призначень ''аби рахувалось, що лікарка щось приписала'', пояснює різні нюанси лікування (як зберігати препарати, і навіть як можна забавити дитину, щоб вона точно прийняла ліки).
Окремо хочу відзначити моральну складову у спілкуванні з Вікторією Кліщ. Мені як мамі первістка важливо почути роз'яснення, підтримку, почути про досвід перебігу таких захворювань у інших пацієнтів..
Тобто отримати іскорку надії, щоб не картати себе, бо десь щось не додивилась, проґавила. Дякую за всі мої спокійні походи до педіатра, за Ваш ентузіазм та любов, з якою працюєте!
Володимир Пятничук
18.01.2024
Дерматолог
5
Добрий день,хочу подякувати вашому дерматологу Курч Світлана,яка допомогла мені з проблемою,що тягнулася роками.За два тижні лікування, всі симптоми зникли.Чудовий спеціаліст,завжди була на зв'язку та цікавилася станом.Рекомендую!
volodumur zelenetskii
18.01.2024
Дерматолог
5
Був на прийомі у Світлани Курч, чудовий спеціаліст!
Mariia Moskaliuk
18.01.2024
5
Olha His
18.01.2024
5
Дуже вдячна лікарям клініки за турботливе відношення. Щонайкращі враження і від професійності персоналу, і від їхньої людяності. Було таке відчуття, що потрапила до родини, де працівники дійсно зацікавлені надати максимально можливу допомогу. Дуже рекомендую.
Лікування
варикозу
Close