Дитячий кардіолог МЦ Доктор Царук

Дитячий кардіолог МЦ Доктор Царук

Хвороби серця виникають не тільки в дорослих, а й у дітей. Якщо ваша дитина відстає у фізичному розвитку, швидко втомлюється або втрачає свідомість під час фізичних навантажень, слід звернутися до дитячого кардіолога в медичний центр Доктор Царук. Він огляне дитину, проведе необхідні дослідження, з'ясує причину появи симптомів і призначить необхідне лікування.

Консультація дитячого кардіолога МЦ Доктор Царук

На прийомі лікар насамперед дізнається причину візиту дитини до лікаря. Він уточнить у пацієнта або його батьків основні скарги, які змусили звернутися в медичний центр. Потім дитячий кардіолог проведе повноцінний огляд дитини, послухає серце фонендоскопом.

Після цього, за необхідності, лікар направить дитину на здачу лабораторних аналізів і проведення інструментальних досліджень. Отримавши їхні результати, лікар зможе встановити діагноз. Потім буде складено план лікування.

У медичному центрі Доктор Царук доступні всі сучасні методи дослідження серцевої патології у дітей. У нас використовуються:

Лабораторні аналізи, що дають змогу визначати ліпідний профіль крові, маркери серцево-судинних і ревматичних захворювань.

Ультразвукове дослідження - ЕхоКГ, УЗД нирок, доплерографія кровоносних судин.

ЕКГ - для оцінки серцевого ритму та виявлення органічних уражень серцевого м'яза.

Холтерівське моніторування - безперервне зняття електрокардіограми протягом доби.

Дитячі кардіологи в нашому медичному центрі успішно застосовують усі сучасні методи лікування хвороб серця, використовують у своїй роботі новітні розробки та дослідження в галузі дитячої кардіології.

 

Адреса та графік роботи МЦ "Доктор Царук"

м. Івано-Франківськ,

вул. Степана Бандери, 79

ПН – ПТ з 09:00 до 18:00

Субота з 10:00 до 16:00

0981181414

info.doctor.tsaruk@gmail.com

Лікування
варикозу
Закрити