Відгуки

Додати відгук
Галина Слободян
24.05.2024
Флеболог (судинний хірург)
5
Хочемо щиро подякувати лікарю Володимиру Андрійовичу за проведену операцію!Операція пройшла дуже добре.Лікар надзвичайно чуйний та уважний...
Операція пройшла з мінімальними больовими відчуттями...Дякуємо лікарю за ВЕЛИЧЕЗНИЙ професіоналізм....Окреме дякую медсестричці Іванні)Ви найкращі!!!
Детальніше
Наталя Шмігельська
21.05.2024
Флеболог (судинний хірург)
5
Хочу сказати велике дякую лікарю Царук Володимиру Андрійовичу і його команді за проведену операцію (варикоз нижніх кінцівок). Все пройшло добре, результатом задоволена. А ще хочеться сказати велике дякую Олексин Марті Ігорівні, яка вилікувала нашого сина. Міцного здоров'я Вам, бо ви рятуєте життя.
Детальніше
Гавришко Любов
10.05.2024
Невролог дитячий
5
Були на огляді у Пастух В. Б. Компетентний лікар, який дотримується засад доказової медицини. Завдяки його професіоналізму, змогли виявити проблему, яка була замаскована тривалий час. Велике спасибі за вирішення нашої проблеми, і рекомендації з подальшого лікування!
Детальніше
Diana Lobko
23.04.2024
5
Найкращі лікарі тільки тут!
Обслуговування на вищому рівні, рекомендую!)
Детальніше
Маряна Яцинин
23.04.2024
Флеболог (судинний хірург)
5
Велике дякую клініці "Доктор Царук". А особливо лікарю Царуку Володимиру Андрійовичу та його команді. Операція пройшла успішно та безболісно, завдяки сучасним методам та професіоналізму.
Чудові умови та прекрасне ставлення до пацієнтів.
Детальніше
Вера Голоденко
23.04.2024
Кардіолог
5
Дуже задоволені рівнем послуг Медичного центру Доктор Царук! Величезна подяка кардіологу Гордійчук Л.І. Вона просто спасає життя людей: уважна, компетентна і талановита. Взагалі всі дуже уважні. Дякуємо щиро!
Детальніше
Христина Зеленчук
20.04.2024
Флеболог (судинний хірург)
5
За свої не надто багато прожитих років можу порівняти багато приватних клінік нашого міста. Медичний центр "Доктор Царук" входить в перелік кращих. Швидке обслуговування на рецепції (не без непередбачуваних ситуацій, але все ж), професіоналізм лікарів, турбота медсестер.
Робила операцію по усуненню варикозу. Все швидко і якісно. Сама операція тривала близько 1,5 год. Без розрізів, без наркозу, без болю. І що не мало важливо для мене - без лікарняного. Через день вже пішла на роботу, де відходила 10 год. За ці 1,5 год медсестра раз 10 спитала чи все добре. Розважали мене як могли, єдиний мінус - не прозора шторка між пацієнтом і всім дійством. Коли я ще зможу при свідомості лежати на операційному столі і бачити таке кіно?
Отже висновок: варикозні люди Івано-Франківська, хочете гладенькі гарні ноги? Збирайтеся з силами і вперед до Царука.

P.S. В Оксфорд не ходіть. Марна трата часу і грошей. Перевірено.
Детальніше
Леся Іваночко
15.04.2024
Флеболог (судинний хірург)
5
Жила з варикозом 25 років, нарешті наважилась на операцію, лікар провів діагностику та у подальшому оперативне лікування варикозу (лазерна коагуляція та мініфлебектомія). Особливо мені імпонувало, що лікар описав механізм виникнення проблеми та шляхи її рішення, коментував всі свої дії та відповідав на питання в процесі своєї роботи, для мене це дуже важливо. Операція була виконана професійно та безболісно, відновлення йде за планом. Вдячна лікарю Царуку Володимиру Андрійовичу за лікування, а також операційним медсестрам за увагу і чудове ставлення до пацієнтів. Ви найкращі!
Детальніше
Оксана Заржіцька
10.04.2024
Флеболог (судинний хірург)
5
Я звернулася в клініку з варикозом нижніх кінцівок. Мені порекомендували провести операцію.Я дуже боялася, хвилювалася, переживала. Але все пройшло не так, як я надумувала. Операція пройшла швидко і безболісно, без наркозу і тільки під місцевим знеболенням. Я дуже вдячна лікарю Володимиру Андрійовичу і його персоналу за проведену операцію. Дякую і низький Вам уклін.
Детальніше
Олександра Бойчук
05.04.2024
УЗД
5
Були на плановому огляді з донькою в клініці і дуже задоволені
Лікар узд Мельник І.П.ретельно провела скринінг:узд органів черевної порожнини ,серця, та щитовидної залози.Отримали висновок ,що без патологічних змін і можемо рік бути спокійними )

Також були в нас прийомі в офтальмолога також Мельник ,до речі)в ході прийому лікар встановив діагноз і дитина вчасно розпочала корекцію

Дякуємо
Детальніше
Галя Візінська
01.04.2024
УЗД
5
Чудова клініка та фахівці!
Адміністратори дуже ввічливі!
Царук Олександра Ярославівна - справжній висококваліфікований спеціаліст у галузі УЗД-діагностики!
Ліскевич Ірина Ігорівна - чудовий дитячий невролог! Після візиту залишились тільки позитивні емоції
Дякую вам
Детальніше
Баранник Владислав Сергійович
27.03.2024
Уролог
5
Гаврилюк Василь Іванович чудовий спеціаліст, теоретик та практик. Прекрасно провів операцію на варикоцеле. Детально вивчає кожну проблему, що виникає з чоловічим здоров‘ям. Рекомендую.
Детальніше
Лікування
варикозу
Закрити