Медичний центр "Доктор Царук

Cтворений лікарем Олександрою Царук у 2017 році та знаходиться у м. Івано-Франківську за адресою вул. Степана Бандери, 79.

Діяльність закладу спрямована:

  • в першу чергу на те, щоб навчити людей не хворіти, запобігати хворобам;
  • та у другу чергу, у випадку хвороби — отримувати консультації, діагностику та лікування на найвищому професійному рівні.

Тому до команди спеціалістів залучені лікарі з високою кваліфікацією, великим професійним досвідом і  ті, хто своєю працею в Обласній дитячій лікарні, Івано-Франківському національному медичному університеті чи інших медичних закладах здобув заслужене визнання, як серед колег, так і пацієнтів.

Чому Медичний центр «Доктор Царук»? 

  • Професійний колектив. Щорічно лікарі клініки проходять професійне навчання та невтомно поновлюють свої знання на курсах не тільки в Україні, але й за її межами.
  • Новітні технології та обладнання. Медичний центр оснащений сучасним діагностичним і лікувальним обладнанням світових лідерів виробників медичної техніки.
  • Затишок і комфорт. Світлі кабінети, просторі зали очікування, затишна атмосфера та привітний персонал — все це ви знайдете тільки тут — у медичному центрі «Доктор Царук».

Повний спектр послуг для всієї сім'ї — це те, що ви зможете знайти у Медичному центрі "Доктор Царук".

Ми робимо все, щоб допомогти пацієнтові, і зрозуміло, що розв'язання проблеми краще довірити професіоналам.

Лікування
варикозу
Закрити

48.906591689918, 24.715489823313

м. Івано-Франківськ, 
вул. Степана Бандери, 79

Як проїхати