Кріотерапія мигдаликів

Кріотерапія мигдаликів

Кріотерапія (кріодеструкція) мигдаликів - це медична процедура, спрямована на "заморожування" запалених ділянок тканини піднебінних мигдаликів. Кріотерапія - одне з останніх досягнень в отоларингології, що допомагає позбутися хронічного тонзиліту без оперативного втручання. Суть методу - у впливі на патогенну флору критично низьких температур. Для цього використовується рідкий азот, температура якого -196 °С. У результаті заморожування відмирають уражені ділянки і стимулюється ріст нової тканини.

ЛОР-лікарі (Отоларинголог) медичного центру Доктор Царук досконало володіють методикою і проводять кріотерапію мигдаликів з використанням спеціального обладнання.

Переваги кріодеструкції мигдаликів в медичному центріДоктор Царук
Лікування без операції. Вам не доведеться лягати в лікарню і застосовувати наркоз. Процедура триває кілька хвилин, а залежно від стану мигдалин може знадобитися від 1 до 3 сеансів.
Відсутність крововтрати. Судини, що пронизують лімфоїдну тканину мигдаликів, піддаються моментальному заморожуванню, тому не кровоточать.
Повна безболісність. Заморожування мигдаликів проводиться з використанням місцевої анестезії, тож під час процедури ви нічого не відчуєте.
Висока ефективність. У результаті процедури мигдалики зберігаються, поліпшується їхній кровообіг і лімфодренаж, посилюються захисні функції.
Показання для кріотерапії мигдаликів
 

Ми проводимо кріодеструкцію мигдаликів за таких захворювань і станів:

  • Хронічний тонзиліт
  • Хронічний фарингіт
  • Перенесена або рецидивна ангіна
  • Часті застудні захворювання
  • Заморожування мигдаликів - альтернатива радикальному втручанню, проте можливість виконання процедури та її ефективність може оцінити тільки лікар індивідуально для кожного пацієнта.

Підготовка до процедури
Попри те, що кріотерапія мигдаликів - не хірургічне втручання, процедура потребує певної підготовки.

Насамперед необхідно здати аналізи на виявлення збудників хвороби, загальний аналіз крові та коагулограму. Потім отоларинголог проведе ретельний огляд і ухвалить рішення про можливість проведення процедури.

У нашому медичному центрі Доктор Царук процедура кріотерапії проводиться в амбулаторних умовах з використанням анестезії. Після початку дії анестетика отоларинголог вводить у порожнину рота кріоапарат і, торкаючись уражених ділянок мигдалин протягом 1-2 хвилин, заморожує їх. Залежно від обсягу ураження тканин може знадобитися кілька таких підходів.

Через три тижні необхідно прийти на контрольний огляд до ЛОР-лікаря. Спеціаліст оцінить стан слизової та в разі потреби порекомендує провести ще 1-2 процедури лікування мигдаликів кріотерапією.

Ефект лікування методом кріодеструкції
Процедура з припікання мигдалин азотом є логічним завершенням курсу лікарської терапії в лікуванні хронічного тонзиліту. Унаслідок впливу низьких температур гинуть хвороботворні бактерії та повністю відмирає уражена ними лімфоїдна тканина. Після заморозки мигдалин рідким азотом запускається природний процес регенерації. Нова слизова оболонка стає рівною і гладенькою, без рубців і лакун. Завдяки цьому тут не розвиваються патогенні мікроби, а отже, усувається хронічне вогнище інфекції в організмі. Після кріодеструкції мигдалини зменшуються в об'ємі, а в пацієнта зникає дискомфорт і хворобливі відчуття в горлі.

Ціна курсу кріотерапії залежить від кількості процедур. Для уточнення докладної інформації про послугу із заморожування мигдаликів азотом і запису на прийом до отоларинголога телефонуйте за телефоном 0981181414.

Лікування
варикозу
Закрити