Доплерографія серця

Доплерографія серця

Ультразвукова діагностика являє собою дослідження стану тканин і органів з використанням ультразвукових хвиль. Під час проходження через межі тканин ультразвук відбивається. Ці зміни фіксує спеціальний датчик. Саме вони є основою отриманого під час обстеження зображення. Велику поширеність УЗД отримало завдяки своїм перевагам: відсутністю втручання в тканини та органи пацієнта, максимальній безпеці, інформативності.

Спеціалісти медичного центру Доктор Царук виконують комплексне УЗД експертного класу за допомогою сучасних ультразвукових апаратів. У МЦ Доктор Царук працюють лікарі-діагности з великим практичним досвідом: лікарі-діагности вищої категорії, кандидати медичних наук, які мають за плечима тисячі проведених досліджень.

Ультразвукові дослідження в медичному центрі "Доктор Царук"

Без опромінення

УЗД - непроменевий метод діагностики. Його можна проводити практично всім - навіть новонародженим, вагітним і жінкам, що годують груддю. Ми знаємо, якими важливими є доступність і дбайливе ставлення до здоров'я для наших пацієнтів, і активно використовуємо метод УЗД під час проведення комплексу лікувальних і діагностичних заходів.

Без болю

Якщо в людини немає яскраво вираженого больового синдрому, то процес УЗ-діагностики можна охарактеризувати як делікатне погладжування: лікар водить датчиком м'яко, майже без натиску. Дослідження без стресу і незручностей - погодьтеся, навряд чи варто боятися або відкладати "на потім" таку процедуру.

Ви знайдете те дослідження, яке вам потрібно

Ми проводимо практично всі види ультразвукової діагностики. Рідкісні або найпоширеніші - ми допомагаємо досліджувати найрізноманітніші проблеми зі здоров'ям. У нас можна провести УЗД ока, 3D і 4D УЗД, стрес-ЕхоКГ (діагностика патологій серця), еластографію та багато інших.

Доступна ціна

За всіх своїх переваг УЗД - ще й одне з найдоступніших за вартістю досліджень. Гроші, які ви витратите на ультразвукову діагностику в медичному центрі, будуть розумним вкладенням у ваше здоров'я і допоможуть прийняти зважене рішення щодо подальшого лікування.

Мета доплерографії серця

Доплерографія серця дає змогу лікареві отримати максимально повну і точну інформацію про те, в якому стані перебувають середні та великі судини, а також серцевий м'яз.

Дослідження дає можливість визначити швидкість кровотоку, напрямок, виявити ранні зміни в стінках судини, а також її деформацію.

За допомогою діагностики виявляють атеросклеротичні процеси в коронарних судинах, аневризму аорти, різні вади серця.

УЗД (доплерівське дослідження) проводять вагітним жінкам, щоб виключити на ранній стадії розвитку плода можливість вродженої вади серця в дитини.

Показання до доплерографії серця

Інструментальна діагностика серцево-судинної системи проводиться за наявності цілої низки показань, серед яких:

  • підозри на ваду серця або відстеження патології в динаміці;
  • визначення швидкості кровотоку в коронарних судинах за наявності ІХС (ішемічної хвороби);
  • гіпертонічна хвороба;
  • спостереження за станом серцево-судинної системи в динаміці після оперативного втручання;
  • підозра на тромб;
  • за наявності тромбу - визначення місця його розташування і розмірів;
  • підозра на наявність ущільнень у перикарді, порушень рухливості стінки серцевого м'яза. 
    Обстеження проводять будь-яким пацієнтам, незалежно від віку, якщо для цього є перераховані показання.

Записатись на доплерографію серця в Івано-Франківську і МЦ Доктор Царук.

Лікування
варикозу
Закрити