Молитва на усі часи. Духовний заповіт.

Молитва на усі часи. Духовний заповіт.

Чи думала ти коли-небудь, що все, що стосується тебе, стосується й Мене? Все бо, що торкається до тебе, торкається до зіниці ока Мого. Ти дорога в очах Моїх, многоцінна. Я возлюбив тебе, і тому для мене є особливою відрадою виховувати тебе.

Коли випробування на тебе і ворог прийде, як ріка, Я хочу, щоби знала ти, що

Від Мене було це.

Що неміч твоя потребує Моєї сили, і що безпека твоя полягає у тому, щоб надати мені змогу захистити тебе. Коли перебуваєш ти в обставинах тяжких, серед людей, які тебе не розуміють, не зважають на те, що для тебе приємно, які відштовхують тебе, -

Від Мене було це.

Я – Бог твій, що володіє обставинами, і не випадково виявилась ти на місці своєму, - це саме те місце, яке Я тобі призначив.

Чи не просила ти, щоб Я навчив тебе смирення? І ось поставив Я тебе власне у те оточення, в ту школу, де цей урок вивчають.

Твоє оточення і ті, що з тобою живуть, лише сповняють Мою волю.

У тебе труднощі з грошима? Ти ледве зводиш кінці з кінцями? Знай, що

Від Мене було це.

Бо володію Я достатками твоїми і хочу, щоб до Мене ти зверталася і знала б, що від Мене ти залежиш. Мої запаси невичерпні. Я хочу, щоби переконувалась ти у вірності Моїй й Моїх обітниць.

Хай не буде того, щоби могли тобі сказати у твоїй потребі: "Ти не вір Господу Богові твоєму".

Переживала ти ніч скорботну? Ти розлучена з близькими і дорогими твоєму серцю,

Від Мене було це послано тобі.

Я – муж скорбот, пізнав Я болі, Я допустив це, щоб навернулась ти до Мене і в Мені могла знайти утіху вічную.

Ти обманулася в своєму другові, у тому, що йому ти відкрила серце –

Від Мене було це.

Я допустив, щоб це розчарування тебе торкнулось, щоби ти пізнала, що кращий друг твій є Господь. Я хочу, щоб ти усе приносила до Мене й Мені говорила.

Хтось звів на тебе наклеп? На Мене здай це і ближче пригорнись до Мене, захисту твого, душею, щоби сховатися від "прирікання язиків". Я виведу, як світло, твою правду. І долю твою, неначе полудень.

Розпались твої плани, поникла ти душею і втомилась –

Від Мене було це.

Ти будувала собі план, свої наміри мала, ти й принесла Мені їх, щоби Я їх благословив. Та хочу Я, щоби дала Мені ти розпоряджатися і керувати обставинами життя твого, бо ж ти – лише знаряддя, а не особа, яка діє.

Спіткали тебе несподівані невдачі житейські і зневіра охопила серце твоє, знай –

Від Мене було це.

Хочу бо Я, щоби серце твоє і душа твоя завжди палаючими були перед очима Моїми і перемагали б іменем Моїм усяку малодушність.

Ти довго не отримуєш вісток від близьких, дорогих тобі людей, по малодушності твоїй і маловір'ю впадаєш у нарікання й відчай, знай -

Від Мене було це.

Бо томлінням Духа твого випробовую Я кріпость віри твоєї і незламність обітниць і силу дерзновення твоєї молитви за цих близьких твоїх, чи не ти бо турботи про них покладала на Моє провидіння й любов?

Чи не ти й нині вручаєш їх Покрову Пречистої Моєї Матері?

Спіткала тебе тяжка хвороба, тимчасова, а чи невиліковна, і виявилась ти прикованою до одра твого –

Від Мене було це.

Бо хочу Я, щоби ще глибше ти мене пізнала у немочах твоїх тілесних і не нарікала б за це низ послане тобі випробування, і щоби не намагалась ти проникнути у Мої плани спасення душ людських прорізними шляхами, а без нарікань покірно приклонила б главу твою під Мою милість про тебе.

Ти мріяла вчинити якесь особливе діло для Мене і замість цього сама злягла на одр хвороби й немочі –

Від Мене було це.

Бо тоді була би ти занурена у свої справи, і Я не міг би привернути думки твої до Себе, а хочу Я навчити тебе думок найглибших і наук Моїх, щоб ти була на службі в Мене. Хочу Я тебе навчити свідомості, що ти – ніщо без Мене.

Деякі з кращих Моїх синів суть ті, які відрізані є від діяльності живої, щоби вони навчились володіти зброєю молитви неустанної.

Тебе покликано неждано зайняти пост важкий, відповідальний – на Мене покладися.

Я ввіряю тобі ці труднощі, й за це благословить тебе Господь Бог твій у всіх ділах твоїх, на всіх твоїх дорогах, у всьому. Керівником й Наставником твоїм Господь твій буде. В цей день до рук твоїх, Моє дитя, Я дав посудину оцю священного елею, використовуй його вільно. Пам’ятай завжди, що кожні труднощі, що кожне прикре слово, що тебе вражає, кожна напасть й осуд, кожна перешкода в твоїй роботі, що могла б збудити почуття досади і розчарування, кожне викриття немочі й нездібності твоєї помазане буде оцим елеєм –

Від Мене було це.

Пам’ятай, що всяка перешкода є Божою настановою, і тому поклади в серце своє слово, яке Я об'явив тобі в сей день –

Від Мене було це.

Його ти бережи, знай і затям – завжди, де б не була ти, що всяке притупиться жало, коли ти навчишся у всьому бачити Мене.

Все Мною послано для вдосконалення душі твоєї, -

Все від Мене було це.

Лікування
варикозу
Закрити