ВІДПОЧИВАЙТЕ БЕЗПЕЧНО!

ВІДПОЧИВАЙТЕ БЕЗПЕЧНО!

ПРАВИЛА БЕЗПЕКИ БІЛЯ ВОДОЙМИЩ:
1. Будь-який контакт дитини з водою має бути погоджено з дорослими.
2. Не можна, щоб діти купалися без нагляду, навіть якщо вони вміють плавати. Дуже важливо при цьому, щоб наглядаючий дорослий не боявся води і не перебував під впливом алкоголю.
3. Не дозволяйте штовхати одне одного або стрибати одне на одного під час перебування у воді.
4. Категорично забороніть дитині пірнати, якщо вона не вміє плавати.
5. Не дозволяйте дітям запливати далеко за буйки, перепливати водойми.
6. Не дозволяйте дітям пірнання, не перевіривши попередньо глибину водойми і стан дна.
7. Категорично забороняйте стрибати в воду в незнайомих місцях і з обривів.
8. Дитині, яка не вміє плавати, не можна заходити в воду без надувного жилета (кола, нарукавників) і глибше, ніж по пояс.
9. Будьте дуже обережними з надувними матрацами, човнами, колами. Не дозволяйте дітям користуватися ними самостійно там, де глибоко, вітер, течія, особливо на морі.
10. Не пірнайте з човнів, не сідайте на борт і забороняйте робити це дітям.
11. Не залишайте дитину одну у ванні або басейні. Пам’ятайте, що за статистикою в басейнах тоне більше дітей, ніж у відкритих водоймах.
12. Не довіряйте старшим дітям стежити за молодшими під час купання де завгодно (в річці, в басейні, у ванні).

Обов’язково приберіть відволікаючі вас чинники, поки діти перебувають у воді. Розмови по телефону, робота на комп’ютері й інші справи повинні почекати, поки діти не вийдуть з води.
Якщо ви відпочиваєте на природі або ж прийшли поплавати у відкритому басейні, захистіть себе і своїх дітей від сонячних опіків, використовуючи сонцезахисний засіб.
Не слід думати, що дитина, яка вміє плавати, не ризикує потонути. Всі діти повинні перебувати під контролем у воді, незалежно від їх навичок плавання. А з немовлятами, малюками і слабкими плавцями повинні бути поруч дорослі, щоб забезпечити «контроль дотиком».
. Маленькі діти особливо схильні до ризику коло води — вони можуть потонути менше ніж в 6 сантиметрах води. Це означає, що утоплення може статися там, де ви найменше цього очікуєте: раковина, унітаз, фонтани, відра, надувні басейни або навіть канави, наповнені дощовою водою — усе це несе в собі потенційну загрозу для малечі.
Завжди уважно стежте за дітьми, коли вони знаходяться у воді або поруч з нею.

І звичайно, дорослі повинні знати правила безпечного поводження під час відпочинку на воді та вміти допомогти в екстрених ситуаціях.

Сімейний відпочинок на морі або біля річки — це відмінний спосіб познайомити дитину з водною стихією, навчити її плавати та розповісти про мешканців морів і озер. А вищеперелічені рекомендації допоможуть убезпечити дітей під час відпочинку на водоймі.

Спільне купання, ігри на пляжі, спортивні розваги, пікнік подарують дитині незабутні враження про літній відпочинок, і відіграють важливу роль у фізичному розвитку і загальному оздоровленні організму.
БЕЗПЕЧНОГО ВАМ ВІДПОЧИНКУ !

Лікування
варикозу
Закрити