Мірена або Джайдес

Мірена або Джайдес?

▶ Сучасне покоління спіралей є гормоносодержащіх (прогестінсодержащіе спіралі). Принцип їх роботи полягає в тому, що кожен день в організм жінки з спіралі виділяється невелика кількість гормону. Відбуваються певні зміни в ендометрії, що перешкоджають імплантації яйцеклітини.

Медичний Центр Доктор Царук найчастіше своїм пацієнткам пропонує спіралі «Мірена» або «Джайдес».

Вони були створені в Німеччині, пройшли всі перевірки і сертифікації. За роки існування спіралей можемо підтвердити їх ефективність.

▶ ️Про відміну спіралей.

Тут все просто! Джайдес – це аналог Мірени, але з меншим вмістом левоноргестрелу. Використовується ця спіраль тільки з однією метою – контрацепція. А ось з мирний все набагато цікавіше.

Гінекологи МЦ Доктор Царук призначають як метод контрацепції, і при таких захворюваннях:

  • Аденоміоз.
  • Рясних і болісних менструаціях.
  • Гіперплазії ендометрія. 
    Як компонент для замісної гормонотерапії.

Термін використання спіралі зазвичай 5 років. Довше ми не рекомендуємо. Найголовніше, встановити спіраль правильно. Часті ваші питання: жінка ніяк не відчуває чужорідне тіло в матці, а значить не відчуває дискомфорт. Чоловіки також не відчувають спіраль. Вусики не “кусаються» і не «заважають».

▶ ️Важливо відзначити ще, що в Джайдес розмір самої спіралі і провідника – менше, а значить вона підходить для родили молодих дівчат.

ВМС – це надійний метод контрацепції з лікувальним ефектом, але є і свої протипоказання, та й не всім дівчатам такий варіант контрацепції підходить.

Чи підходить вам ВМС зможе сказати тільки гінекологи у Медичному Центрі Доктор Царук що у Івано-Франківську

Лікування
варикозу
Закрити